Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Poznaj nas! :)


 
 

Bartek - najmłodszy z załogi, wdraża się w rodzaje wózków i fotelików. Bardzo trafnie ocenia ich wygląd zewnętrzny. Testuje również funkcjonalność i łatwość obsługi niektórych produktów. Wierzymy, że jeśli 10-cio latek daje radę obsługiwać nasze produkty, jest to  rzecz którą chcemy sprzedawać. :) 


Dorota - obsługuje klientów, precyzyjnie opowiada o wózkach, montuje foteliki. Zawsze stara się znajdować kompromis między ceną, modelem a kolorem. Otrzymuje najwięcej pochwał od naszych klientów. 

Dariusz - osoba która czuwa nad tym, aby oferta naszego sklepu była najbardziej atrakcyjna cenowo.  

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Łowiczu! 

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie wózka do własnych potrzeb, dlatego każdego klienta w sklepie stacjonarnym zachęcamy do przetestowania kilku wybranych modeli i wybrania tego, który okazał się najwygodniejszy! :) 

W sklepie stacjonarnym mamy również zasadę MEGA RABATY NA WÓZKI! 

Nie musicie negocjować z nami cen, rabatów czy gratisów. Po przekroczeniu progu naszego salonu na każdym wózku widnieje cena DUŻO NIŻSZA niż w internecie. 

Jeśli chcielibyście dokonać zakupu poprzez sklep internetowy, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, bądź na naszym fb, w celu pobrania kodu rabatowego.

 

Pozdrawiamy 
Zespół Bobo-Car

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl